FITNESS & SPA

24 saat açık olan Palestra Fitness Merkezimiz de tüm fitness amaçlarınıza kısa sürede sağlıklı bir şekilde ulaşmanızı sağlayacak olan profesyonel ekibimiz ve en son teknoloji egzersiz aletlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Üyeliğiniz başladıktan sonra vücut analiz testiniz ve testinizin sonucuna göre oluşturacağımız fitness ders programınız ücretsiz olarak yapılmaktadır.Ayrıca kişiye özel VIP derslerimiz ile formunuza kavuşmanız artık çok daha kolay. . .

Palestra Fitness & Spa bünyesinde bulunan sezonluk iki açık havuzu ve 12 ay boyunca hizmet veren bir kapalı havuzuyla hizmet vermektedir

Uzakdoğu ve Avrupa kültürünü yansıtan farklı masajlar; geniş seçenekli cilt ve vücut bakımları ile kişiye özel terapiler sunuluyor. Yapılan terapiler denge ve rahatlığı ön planda tutarak her türlü duyuya hitap etmek üzere oluşturulmuş olup sizlerin rahatlığı için herşey önceden düşünülmüştür.

Shiatsu, Bali ve Thai Masajı gibi özel spa masajlarının yanı sıra; sauna, Türk hamamı, kese ve köpük masajı gibi farklı seçeneklerle keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

 

Palestra Resepsiyon

Tel : 0216 570 00 50

İstanbul Marriott Hotel Asia 

Kayışdağı Caddesi. No:3 Ataşehir